Často kladené otázky (FAQ)

CO JE TO AY FLYTRAINING?
AY Flytraining – antigravitační jóga je vytvořena tak, aby byla vhodná, proveditelná a oslovující každého s ohledem na tělesné schopnosti a věk klientů.Efektivně zapojuje všechny svalové skupiny. Umožňuje pohyb v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech, ve stavu beztíže, pomocí speciální houpací sítě – vyrobené z tkaniny, která je testována na nosnost až 500 kg a pomocí speciální vysoce kvalitní konstrukce a spojovacího materiálu ukotvena ke stropu.

CO ČEKAT OD AY FLYTRAININGU?
Během hodiny zažijete nejrůznějí pocity. Od lehkého uvolnění až po absolutní euforii. Od příjemné houpání a relaxace v šátku až po akrobatické prvky a vis hlavou dolů! S šátkem je to mnohem jednodušší než si myslíte! Pokud postupujete dle instrukcí lektora a posloucháte vlastní tělo, pak se závěsu nemusíte obávat! Antigravitační joga Vás dokáže posunout fyzicky i psychicky! Získáte nejen pružné a pevné tělo, ale také pocit sebejistoty z překonávání sebe sama! Je to dřina, relaxace, výzva a zábava!!

CO NA SEBE?
Vzhledem k obráceným polohám a tlaku šátku v podpaží a tříslech je vhodné oblečení sportovní kalhoty (legíny nebo tepláky), těsnější triko s rukávem (nevhodná jsou tílka), u žen podprsenka. Vzhledem k jemnému a choulostivému materiálu, ze kterého je síť vyrobena, a také kvůli bezpečnosti klienta při cvičení je nezbytné všechny šperky (náušnice, prstýnky, piercingy, hodinky atd.) sundat. V případě, že je nelze vyjmout doporučujeme alespoň přelepit náplastí. Tepláky ani triko nesmí mít kovové aplikace ani zipy!! Na lekci si vezměte také ručník a láhev s pitím. Před hodinou se najezte s odstupem 1,5 – 2h, na lekci nechoďte na lačno.

PRO KOHO AY FLYTRAINING NENÍ VHODNÝ - KONTRAINDIKACE:

Nepřeceňujte svoje síly a v případě nevolnosti si sedňěte do šátku a houpejte se. Pokud si nejste jisti, zdravotními komplikacemi, informujte se u svého lékaře.

JAKÝ TYP LEKCE SI VYBRAT?
V našem studiu najdete 5 různých typů lekcí, takže na své si přijde opravdu každý! Permanentku či jednotlivý vstup můžete využít na jakýkoliv typ lekce.

JAKÝ BALÍČEK LEKCÍ SI ZVOLIT?
Můžete zvolit vždy buď jednotlivou lekci či balíček. Vždy volte tak, abyste stihli lekce vychodit do konce aktuálního semestru – rozpis jednotlivých období najdete níže. Pokud lekce nestihnete vychodit, nepřevádějí se do dalšího semestru, ale propadají. Dostupné balíčky lekcí:

DospělíStudenti
1 vstup150,-130,-
5 vstupů725,-625,-
10 vstupů1400,-1200,-
15 vstupů2025,-1650,-

Ceny jsou uvedeny v českých korunách vč. DPH. Aktuální ceník je vždy k dispozici na našich webových stránkách. Platit můžete buď na lekci nebo platbou na účet. Po výběru balíčku Vám přijde informace o číslu účtu a pokyny na email. Platbu je nutné provést do 10ti dnů od výběru balíčku, vždy před první absolvovanou lekcí. Při platbě na účet prosím myslete na to, že platební transakce trvá 1-3dny, tudíž doporučujeme platit z účtu vždy s dostatečným předstihem. Nezaplacenou lekci nelze absolvovat!

DŮLEŽITÉ INFORMACE!

Veškeré potřebné informace a odpovědi na vaše otázky najdete na našich webových stránkách, Facebooku a také v Rezervačním systému. Pokud odpověď na vaši otázku nenajdete, obraťte se na nás formou emailu nebo telefonu (viz. Kontakty)

Registrace a rezervace probíhá POUZE prostřednictvím rezervačního systému.

Lekce je nutno zaplatit do 10ti dnů od výběru balíčku, pokud platbu neobdržíme, systém automaticky maže zaregistrované lekce a blokuje další rezervaci.

Odhlašování z lekcí provádějte vždy nejpozději 24hodin (přesně) před rezervovanou lekcí, jinak lekce propadá bez možnosti navrácení. U jednotlivé lekce bude její cena připočtena k další rezervaci.

Minimální počet osob pro uskutečnění lekce jsou 3. V opačném případě lekce odpadá a budete informování SMS zprávou, proto prosím uvádějte při registraci aktuální telefonní číslo. V takovém případě Vám bude lekce navrácena.