JSTE TU POPRVÉ?

"Milé klientky, milí klienti, děkujeme za Vaši přízeň a vítáme Vás v rezervačním systému studia Mayfly.
Následující text jsme vytvořili abychom Vám co nejvíce usnadnili registraci a pomohli s výběrem balíčku."

1) ZAREGISTRUJTE SE! (viz REGISTRACE)

Nejprve se zaregistrujte do systému. Všechny údaje jsou povinné a slouží pouze pro provozovatele Mayfly Studia k organizačním záležitostem, např. pro informování o změnách v rozvrhu. Vyplňujte Vaši skutečnou e-mail adresu, protože Vám na ni budou odeslány Vaše přihlašovací údaje, typ kurzu a informace o způsobu platby kurzu. Přečtete si podmínky Mayfly Studia, při dokončení registrace s nimi souhlasíte.

2) VOLTE SPRÁVNÝ BALÍČEK! (viz VÝBĚR BALÍČKU)

Po registraci se přihlaste do systému – zadáním e-mail adresy a hesla v pravém horním panelu.
Nyní zvolte typ balíčku. Vyberte si jednorázovou lekci či balíček, který Vám nejlépe vyhovuje. Semestr v našem tanečním studiu trvá obvykle 12 týdnů, pokud není avizováno jinak. Na výběr máte různé balíčky.
POZOR! POSLEDNÍM DNEM SEMESTRU KONČÍ I PLATNOST VAŠICH LEKCÍ A BALÍČKŮ A POTÉ PROPADAJÍ! Volte tak, abyste všechny lekce stihli vychodit do konce semestru. Vychodíte – li lekce dříve, než semestr skončí, můžete si vybrat další balíček, možnost nákupu nového balíčku se Vám v systému objeví, až po absolvování Vaší poslední lekce. Pokud jste balíček ještě nezaplatili, můžete jej stornovat a vybrat si jiný (pozor, pokud jste již balíček uhradili – klikem na „stornovat“ zrušíte typ balíčku, s ním i všechny své rezervované lekce!)

3) PLATBU PROVEĎTE NEJPOZDĚJI DO 10 DNŮ OD DATA VÝBĚRU BALÍČKU!

Ve chvíli, kdy si vyberete jednorázovou lekci či balíček, máte 10 dní na to, abyste provedli platbu. V této ochranné lhůtě 10ti dnů se můžete na lekce přihlašovat a rezervovat si místa. Jestliže však po uplynutí 10ti dnů platbu neobdržíme, systém automaticky ruší veškeré vaše rezervované lekce a blokuje možnost další rezervace. Můžete platit hotově přímo ve studiu na lekcích. Platbu můžete provést i na účet, jako variabilní symbol uveďte Vaše telefonní číslo a do poznámky pro příjemce napište Vaše jméno a příjmení a typ kurzu. Číslo našeho účtu najdete v automaticky generovaném emailu, který Vám přijde hned po registraci. Jakmile platbu obdržíme, potvrdíme Vám ji v systému a vše je v pořádku.

4) LEKCE VYBÍREJTE PODLE LIBOSTI! (viz ROZVRH)

Na lekce můžete chodit pravidelně ve stejný den a čas po celý semestr, ale nemusíte! Přijďte si zacvičit podle Vašich časových možností. Někdy jednou týdně, někdy i víckrát. V systému klikněte na Rozvrh a vždy v každém týdnu rezervujte lekce, které Vám časově vyhovují. Na lekci stačí přijít 10 minut před jejím začátkem. Data a časy Vašich rezervovaných lekcí najdete v sekci MOJE LEKCE.

5) POZOR, ODHLAŠUJTE SE Z LEKCÍ VČAS!

ODHLASTE SE Z LEKCÍ NEJPOZDĚJI 24 HODIN PŘEDEM, pokud víte, že nemůžete přijít, jinak Vám lekce propadá a na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Nastavili jsme takto systém z toho důvodu, že počet účastníků na lekcích je omezen na 8 osob. Odhlaste se z lekce prosím i v případě, že víte, že už Vám stejně propadne, abyste neblokovali ostatním místo. Sami to oceníte v případě, že jsou lekce plně obsazeny a někdo Vám místo uvolní.